Neden Biz?


Yemek Sanattır !

MHK Bereket Olarak biz sadece yemek yapmıyoruz, biz yemek yapmayı seviyoruz, onca malzemenin içinde sevgimiz, aşkımız, ruhumuz ve sanatımız da var…

Müşterilerimiz yaptığımız her yemekte, bu sanata tanıklık ediyorlar. Bu yüzden işimizi "Yemek Sanatı" olarak tanımlıyoruz. Aslında size sunduğumuz bu harman yaptığımız işten aldığımız keyifin yansımasıdır. Siz, sizler için hazırladıklarımızı tadarken, biz beş duyunuza da hitap edebilmenin hazzını yaşıyoruz.

Keyif almak için oturulan sofralarda leziz ve sağlıklı şeyler yemek herkesin hakkıdır. Biz kendi sofralarımızı sizlerle paylaşmak için varız. En şık davetleriniz ve özel günlerinizde yanınızda olacağımız gibi annenizin lezzetlerini özlediğinizde, tatil günlerinizde, teknede kendinizi ev sofralarında görmeniz, bazen de en özel tatlarla kendinize ve arkadaşlarınıza verdiğiniz değer için varız.

Mutfağımıza soktuğumuz gıdalarla ilgili içimiz ve içiniz rahat olsun istiyoruz. Çünkü…


İç tedarik zinciri sayesinde sağlık ve lezzeti bütçenize en uygun şekilde sunuyoruz. Onaylı tedarikçilerimiz dışında hiçbir firma ile çalışmıyoruz. Bu sayede uygun fiyat ve ürün lezzetini her zaman korumaya çalışıyoruz.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini etkin olarak uyguluyoruz. Uzmanlar tarafından belli aralıklarla denetlenerek gıda güvenliğini üst seviyeye çıkarıyoruz.

Hijyen & Kalite uygulamalarımız sayesinde taze ve lezzetli ürünleri sofralarınıza güvenle taşıyoruz. Tedarikçilerimizi ve yemeklerimizi sürekli test halinde tuttuğumuz gibi çalışanlarımızın da sağlık testlerini düzenli olarak test ediyoruz.